Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Deze natuurlijke afwasborstel wordt handgemaakt in Sri Lanka. De borstel is gemaakt van biologisch afbreekbare kokosvezels en gegalvaniseerd staal. De borstel is handig in gebruik: je maakt je pannen er in een handomdraai mee schoon, want het traditionele ontwerp van… Lees meer (+) Deze natuurlijke afwasborstel wordt handgemaakt in Sri Lanka. De borstel is gemaakt van biologisch afbreekbare kokosvezels en gegalvaniseerd staal. De borstel is handig in gebruik: je maakt je pannen er in een handomdraai mee schoon, want het traditionele ontwerp van de LoofCo-borstel zorgt voor extra schrobkracht. Daarnaast is de borstel klein genoeg om kopjes van binnen te reinigen. Bij normaal gebruik blijft deze borstel maandenlang in topvorm. Lees minder (-) | |
![]() | Tomatensaus met basilicum 680g – La Bio Idea bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Gezeefde tomaten*‚ basilicum* (0‚4%) Deze fles bevat ongeveer 1,5 kg tomaten en een beetje basilicum. De tomaten worden biologisch verbouwd in het zonnige Italië. Passata is op vele manieren te gebruiken, zo is het onmisbaar in Italiaanse gerechten zoals lasagne en pizza. Ook kun… Lees meer (+) Deze fles bevat ongeveer 1,5 kg tomaten en een beetje basilicum. De tomaten worden biologisch verbouwd in het zonnige Italië. Passata is op vele manieren te gebruiken, zo is het onmisbaar in Italiaanse gerechten zoals lasagne en pizza. Ook kun je het prima gebruiken bij het maken van bijvoorbeeld tomatensoep. Lees minder (-) | |
![]() | Rozenknopjes 15g – Duqqa! bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Rozenknopjes*. *=biologisch Deze rozenknopjes geuren heerlijk en zijn een genot voor het oog. Deze rozen zijn speciaal voor consumptie gekweekt; puur en onbespoten. De knoppen en bloemen worden met de hand geplukt en gedroogd. De knopjes zijn inzetbaar in combinatie met kersenjam… Lees meer (+) Deze rozenknopjes geuren heerlijk en zijn een genot voor het oog. Deze rozen zijn speciaal voor consumptie gekweekt; puur en onbespoten. De knoppen en bloemen worden met de hand geplukt en gedroogd. De knopjes zijn inzetbaar in combinatie met kersenjam, in de harissa voor over of bij de groente en bij gegrilde makreel. Ook lekker in het deeg van koekjes of ijs of maak eens rozenwater. Lees minder (-) | |
![]() | 1 krat Watermeloenen ±900g 5st. – Direct van de boer bio ![]() Geproduceerd in Nederland Biologisch geproduceerd Geen waterbommetjes, maar heerlijk zoete watermeloen vol smaak! Erg lekker om zo van de schil te eten, maar kan ook goed verwerkt worden in frisse zomersalades of maak er eens een smoothie mee! | |
![]() | Shoarmakruiden 75g – VulProduct Oké – THT: 9-4-2028 Plasticvrij verpakt Zout, komijn*, paprika*, peper*, koriander*, ui*, kurkuma*, kerrie* (MOSTERD), kaneel*, chili*, knoflook*. Bestel een meervoud van dit product en alles zal in het zelfde zakje komen. Wil je dit anders? Laat het dan in de opmerkingen weten. | |
![]() | Red Pop appels is een heerlijk zoete appel met knalrode kleur. Het is een knapperige appel met lekker sappig, stevig vruchtvlees. | |
![]() | Tandpastatabletten fluoridevrij 65st. – Smyle Plasticvrij verpakt Mannitol, Calcium Carbonate, Xylitol, Mentha Piperita Oil, Magnesium Stearate (palmoil free), Sodium Bicarbonate, Sodium Cocoyl Isethionate, Aroma, Maltodextrin, Sodium Silicate, Sodium Croscarmellose, Acacia Senegal Gum, Aloe Species Resin, Hydrated Silica, Limonene, Linalool, BHA. Frisse tandpastatabletten zonder fluoride! Lekker positief poetsen, zonder plastic tube, micro-plastics en schadelijke stoffen. Smyle levert als eerste tandpastatabletten in een klein flesje met daarnaast navulverpakkingen, waarbij de tabletten middels een papieren sachetje in een flesje kunnen worden nagevuld. Het… Lees meer (+) Frisse tandpastatabletten zonder fluoride! Lekker positief poetsen, zonder plastic tube, micro-plastics en schadelijke stoffen. Smyle levert als eerste tandpastatabletten in een klein flesje met daarnaast navulverpakkingen, waarbij de tabletten middels een papieren sachetje in een flesje kunnen worden nagevuld. Het sachetje kan met het oud papier worden meegegeven. Je stopt een tabletje in je mond, je kauwt een paar maal, je begint te poetsen met je tandenborstel en voila, je hebt tandpasta! Lees minder (-) | |
![]() | Teff muesli glutenvrij 250g – Dijksterhuis Teffvolkoren bio Biologisch geproduceerd Havervlokken*, 30% teff*, quinoa*. Teff muesli, heerlijk door de yoghurt als ontbijt, lunch of gezond tussendoortje.Mix van havervlokken, teff en quinoa. Naar eigen smaak eventueel nog aan te vullen met noten en/of fruit. |










