Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Verstevigende gezichtsolie granaatappel 40+ 30ml – Weleda Abrikozenpitolie, avocado-olie, saffloerzaadolie, TARWEkiemolie, jojobaolie, granaatappelpitolie, macadamianootolie, SESEAMolie, arganolie, pluimgierstextract, compositie van natuurlijke etherische oliën, limoneen^^, linalool^^, geraniol^^, citral^^, coumarine^^. ^^= verkregen uit natuurlijke etherische oliën Deze verstevigende gezichtsolie is gemaakt met 8 kostbare plantenoliën die jouw huid een krachtige antioxidantenboost geeft. De olie gaat vroegtijdige huidveroudering op een natuurlijke manier tegen en daarom is het perfect geschikt voor de 40+ huid. Het zorgt voor een… Lees meer (+) Deze verstevigende gezichtsolie is gemaakt met 8 kostbare plantenoliën die jouw huid een krachtige antioxidantenboost geeft. De olie gaat vroegtijdige huidveroudering op een natuurlijke manier tegen en daarom is het perfect geschikt voor de 40+ huid. Het zorgt voor een zichtbaar stevigere en gladdere huid en vermindert direct het negatieve effect door luchtvervuiling en fijnstof. Met de subtiele geur van sinaasappel, davana en vanille. Hoe te gebruiken? Breng 's ochtends en 's avonds aan op schone, vochtige huid van je gezicht, hals en decolleté. Lees minder (-) | |
![]() | Deze natuurlijke afwasborstel wordt handgemaakt in Sri Lanka. De borstel is gemaakt van biologisch afbreekbare kokosvezels en gegalvaniseerd staal. De borstel is handig in gebruik: je maakt je pannen er in een handomdraai mee schoon, want het traditionele ontwerp van… Lees meer (+) Deze natuurlijke afwasborstel wordt handgemaakt in Sri Lanka. De borstel is gemaakt van biologisch afbreekbare kokosvezels en gegalvaniseerd staal. De borstel is handig in gebruik: je maakt je pannen er in een handomdraai mee schoon, want het traditionele ontwerp van de LoofCo-borstel zorgt voor extra schrobkracht. Daarnaast is de borstel klein genoeg om kopjes van binnen te reinigen. Bij normaal gebruik blijft deze borstel maandenlang in topvorm. Lees minder (-) | |
![]() | Dit RVS zeepje, ook wel zeepsteen genoemd, is ideaal om vieze luchtjes van je handen te verwijderen die ontstaan na het snijden van bijvoorbeeld uien of knoflook. | |
![]() | De mango is zoet en zeer sappig. De smaak doet vaag denken aan perzik en abrikoos. Mango combineert goed met andere vruchten in een salade of nagerecht. Ook smoothies en shakes met mango zijn erg lekker. De rijpheid van de… Lees meer (+) De mango is zoet en zeer sappig. De smaak doet vaag denken aan perzik en abrikoos. Mango combineert goed met andere vruchten in een salade of nagerecht. Ook smoothies en shakes met mango zijn erg lekker. De rijpheid van de mango is niet aan de kleur (groen-geel, geel-oranje, oranje-rood) af te lezen. Een mango is rijp wanneer hij lekker ruikt en wanneer het vruchtvlees meegeeft als je er licht op drukt. Om de mango nog extra te laten rijpen bewaar je 'm het beste bij kamertemperatuur. Lees minder (-) | |
![]() | Lemon & Ginger Infusion – Clipper bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Citroengras*‚ gemberwortel* (15‚5%)‚ zoethoutwortel*‚ citroenschil* (7%)‚ sinaasappelschil*‚ natuurlijk citroenaroma met andere natuurlijke aroma's (3‚5%)‚ natuurlijk gemberaroma (1‚5%) In deze gemberthee met citroen proef je de heldere, frisse smaak van citroenschil en de diepe, warme pittigheid van gember. | |
![]() | Deze zakjes zijn van nature vetbestendig, en niet behandeld met petrolium of wax. Deze zakjes zijn 100% chloorvrij, en dat betekent ook dat er geen chloor is terecht gekomen in onze meren, rivieren of andere wateren. Perfect geschikt voor snacks… Lees meer (+) Deze zakjes zijn van nature vetbestendig, en niet behandeld met petrolium of wax. Deze zakjes zijn 100% chloorvrij, en dat betekent ook dat er geen chloor is terecht gekomen in onze meren, rivieren of andere wateren. Perfect geschikt voor snacks, koekjes, muffins, noten, chips, friet, boterhammen, etc.If You Care produceert meerdere producten voor een milieuvriendelijke keuken en een milieuvriendelijk huishouden. Lees minder (-) | |
![]() | Koffiecapsules Lungo Classic 20st. – Biocafe bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Gebrande en gemalen koffiebonen in capsules*. Goede koffie begint bij goede bonen! Deze biologische lungo koffiecapsules van Biocafe is gemaakt van een melange van Fairtrade Arabica- en Robusta bonen. De koffiebonen zijn op Italiaanse wijze gebrand en leveren een zachte maar intense lungo. Met aroma's van… Lees meer (+) Goede koffie begint bij goede bonen! Deze biologische lungo koffiecapsules van Biocafe is gemaakt van een melange van Fairtrade Arabica- en Robusta bonen. De koffiebonen zijn op Italiaanse wijze gebrand en leveren een zachte maar intense lungo. Met aroma's van noten, kruidige tonen en een subtiel bittertje geniet je van een soepele koffie met een intense afdronk. De cups zijn composteerbaar en gemaakt van plantaardige, hernieuwbare materialen (zoals cellulose en plantaardige oliën). Daarmee wordt nieuw aluminium en fossiel plastic vermeden. Het resultaat: een lagere CO2-voetafdruk, minder uitputting van fossiele grondstoffen en een volledig circulaire verwerking zodra de cup wordt gecomposteerd. Ook het koffiedrab krijgt zo weer waarde, als voeding voor de bodem. Lees minder (-) | |
![]() | Deze grote sfeervolle zoutlamp is gemaakt van himalayazout en geeft warm, zacht licht. De lampen hebben ieder een unieke vorm en kleur. Deze zoutlamp werkt op stroom en is inclusief snoer en lampje. |









