Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Artisjok 45 caps – Arkocaps bio Biologisch geproduceerd Integraal poeder en extract van het blad van BIO Artisjok* (Cynara scolymus L.) - Verdikkingsmiddel: BIO Acaciagom - BIO Appelvezels (Malus domestica Borkh.) - BIO Boekweit vruchtpoeder (Fagopyrum esculentum Moench.). CAPSULEWAND VAN PLANTAARDIGE OORSPRONG: Hydroxypropylmethylcellulose. * Equivalent aan 3550 mg Artisjokblad per 2 capsules. Door een gehaast leven kan de spijsvertering in de problemen komen‚ maar artisjok ondersteunt deze functie. Neem 's ochtends twee capsules met water tijdens de maaltijd‚ niet geschikt voor zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. | |
![]() | Roll-on deodorant granaatappel 24h 50ml – Weleda bio Biologisch geproduceerd Water (Aqua)‚ ALCOHOL‚ Triethylcitraat‚ Glycerine‚ Limoneen*‚ Natriumcaproyl/Lauroyllactylaat‚ PUNICA GRANATUM FRUITSAP‚ GLYCYRRHIZA GLABRA (ZOETHOUT)WORTELextract‚ HAMAMELIS VIRGINIANA (TOVERHAZEL) Water‚ Acacia Senegal-gom‚ Xanthaangom‚ Citroenzuur‚ Fytinezuur‚ Geur (Parfum)*‚ Linalool*‚ Citronellol*‚ Benzylbenzoaat*‚ Benzylsalicylaat*‚ Geraniol*‚ Citral*‚ Eugenol*‚ Coumarine*‚ Farnesol*. Deze granaatappel deoroller biedt effectieve bescherming tegen ongewenste lichaamsgeurtjes. Het sluit de poriën niet af en laat de natuurlijke huidfuncties intact. Natuurlijke etherische oliën van onder andere sinaasappel‚ davana en vanille geven deze deodorant een exotische frisse geur. Trekt snel… Lees meer (+) Deze granaatappel deoroller biedt effectieve bescherming tegen ongewenste lichaamsgeurtjes. Het sluit de poriën niet af en laat de natuurlijke huidfuncties intact. Natuurlijke etherische oliën van onder andere sinaasappel‚ davana en vanille geven deze deodorant een exotische frisse geur. Trekt snel in en laat geen plakkerig gevoel achter. Hoe te gebruiken? Breng aan op schone en droge okselhuid. Kan direct worden aangebracht na het scheren. Lees minder (-) | |
![]() | Relavit™ – CelXpert Vitamine C‚ Vitamine B1‚ Vitamine B2‚ Vitamine B3‚ Vitamine B6‚ Vitamine B12‚ Vitamine D3‚ Folaat‚ Groene thee-extract‚ Druivenextract‚ Kruidnagel-extract‚ Selderijzaad-extract‚ L-arginine‚ Calcium‚ Magnesium. Relavit™ ondersteunt de normale werking van spieren en draagt bij aan elastische aderen. Het bevat magnesium‚ vitamine C‚ D en B-vitamines‚ evenals antioxidanten uit groene thee‚ druiven‚ kruidnagel en selderijzaad‚ en het aminozuur L-arginine. Deze formule is glutenvrij en bevat… Lees meer (+) Relavit™ ondersteunt de normale werking van spieren en draagt bij aan elastische aderen. Het bevat magnesium‚ vitamine C‚ D en B-vitamines‚ evenals antioxidanten uit groene thee‚ druiven‚ kruidnagel en selderijzaad‚ en het aminozuur L-arginine. Deze formule is glutenvrij en bevat geen kunstmatige geur- of smaakstoffen. Lees minder (-) | |
![]() | Tomatensaus met basilicum 680g – La Bio Idea bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Gezeefde tomaten*‚ basilicum* (0‚4%) Deze fles bevat ongeveer 1,5 kg tomaten en een beetje basilicum. De tomaten worden biologisch verbouwd in het zonnige Italië. Passata is op vele manieren te gebruiken, zo is het onmisbaar in Italiaanse gerechten zoals lasagne en pizza. Ook kun… Lees meer (+) Deze fles bevat ongeveer 1,5 kg tomaten en een beetje basilicum. De tomaten worden biologisch verbouwd in het zonnige Italië. Passata is op vele manieren te gebruiken, zo is het onmisbaar in Italiaanse gerechten zoals lasagne en pizza. Ook kun je het prima gebruiken bij het maken van bijvoorbeeld tomatensoep. Lees minder (-) | |
![]() | Meidoorn 150 caps – Arkocaps bio Biologisch geproduceerd Integraal BIO Meidoornbloemknoppoeder* (Crataegus monogyna Jacq. (Lindm.)‚ Crataegus laevigata (Poir.) D.C.). Plantaardige capsulewand: hydroxypropylmethylcellulose. Meidoorncapsules ter ondersteuning van het hart. Neem driemaal daags 1 capsule bij de maaltijd met voldoende water; aanbevolen dosering niet overschrijden. | |
![]() | Snelfiltermaling forte koffie 1kg – Simon Lévelt bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Melange van Arabica en Robusta koffie* Ben je op zoek naar een pittige snelfilterkoffie met een volle smaak, probeer dan de Forte eens. De Forte is een melange van de beste arabicabonen waaraan robustabonen zijn toegevoegd voor extra kracht. De koffie is aangekocht van plantages in… Lees meer (+) Ben je op zoek naar een pittige snelfilterkoffie met een volle smaak, probeer dan de Forte eens. De Forte is een melange van de beste arabicabonen waaraan robustabonen zijn toegevoegd voor extra kracht. De koffie is aangekocht van plantages in Latijns-Amerika en Afrika. Simon Levelt branden en melangeren de biologische koffie zelf op ambachtelijke wijze in Nederland. En dat proef je Lees minder (-) | |
![]() | Witte bonen in tomatensaus 360g – Your Organic Nature bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Witte bonen*(59.7%)‚ water(29.5%)‚ tomatenpuree*(6.8%)‚ rietsuiker*(3.0%)‚ zeezout(0.7%)‚ spiritazijn*(0.3%)‚ maiszetmeel*(0.1%). Iedereen kent ze wel, de witte bonen van de combinatie "witte bonen in tomatensaus". Witte bonen hebben zelf niet heel veel smaak, maar zijn erg goed met het overnemen van smaken. Als je dus witte bonen combineert met tomatensaus, dan… Lees meer (+) Iedereen kent ze wel, de witte bonen van de combinatie "witte bonen in tomatensaus". Witte bonen hebben zelf niet heel veel smaak, maar zijn erg goed met het overnemen van smaken. Als je dus witte bonen combineert met tomatensaus, dan krijgen de witte bonen al snel een soortgelijke smaak. In witte bonen zitten verschillende vitaminen en mineralen, waaronder vitamine B1 en B2 en de mineralen calcium, magnesium en ijzer. Lees minder (-) | |
![]() | Thai green curry 35g – Natural temptation bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Citroengras*‚ Korianderzaad*‚ Paprika*‚ Komijn*‚ Ui*‚ Zeewier*‚ Knoflook*‚ Cayennepeper*‚ Gember*‚ Peterselie*‚ Korianderblad*‚ Paprika scherp*‚ zwarte peper‚ geelwortel. Een natuurlijke kruidenmix met de rijke smaak van Thailand. |









