Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Deze lekkernij is het fijn gesneden vruchtvlees van verse kokosnoot uit Sri Lanka. Dit vruchtvlees wordt in de zon gedroogd en niet bewerkt of verhit. Hierdoor behoudt deze zijn waardevolle voedingsstoffen en unieke exotische smaak. Heerlijk door ontbijtgranen en in… Lees meer (+) Deze lekkernij is het fijn gesneden vruchtvlees van verse kokosnoot uit Sri Lanka. Dit vruchtvlees wordt in de zon gedroogd en niet bewerkt of verhit. Hierdoor behoudt deze zijn waardevolle voedingsstoffen en unieke exotische smaak. Heerlijk door ontbijtgranen en in bijvoorbeeld zelfgemaakt gebak en granola! Lees minder (-) | |
![]() | Plak de GaiaGoods Goedhoudsticker aan de binnenkant van jouw keukenkastje om altijd op de hoogte te zijn van welke producten binnen en welke producten buiten de koelkast bewaard horen te worden. | |
![]() | Pindakaas 350g – Jori bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Geroosterde PINDA's*‚ zeezout. Enkel pinda's en een snufje zeezoutJori Pindakaas wordt gemaakt van vers gebrande, biologische pinda's en een klein snufje zeezout. Ze verkrijgt haar karakteristieke smaak door een melange van de beste pindasoorten. Pindakaas bevat veel eiwitten, vitamines (zoals vitamine E en… Lees meer (+) Enkel pinda's en een snufje zeezoutJori Pindakaas wordt gemaakt van vers gebrande, biologische pinda's en een klein snufje zeezout. Ze verkrijgt haar karakteristieke smaak door een melange van de beste pindasoorten. Pindakaas bevat veel eiwitten, vitamines (zoals vitamine E en B3) en mineralen (zoals magnesium, mangaan en fosfor). Daarnaast bevat het gezonde vezels en antioxidanten. Lees minder (-) | |
![]() | Head Hoofdpijn & Stress Roller 10ml – By Creosa bio Biologisch geproduceerd oil Sesamum indicum*, oil Lavandula angustifolia*, oil Matricaria chamomilla*, oil Chamaemelum nobile*, oil Melaleuca quinquenervia var. cineol*, oil Citrus sinensis*, oil Citrus aurantium var. dulcis*, White Chestnut, Mustard, Vervain. Deze aromatherapeutische roller combineert biologische lavendel, kamille en niaouli voor directe verlichting bij hoofdpijn en stress. De vloeibare olie met kruidige geur wordt eenvoudig aangebracht op de slapen en werkt ontspannend bij spanningsklachten en migraine. Praktisch om mee te nemen… Lees meer (+) Deze aromatherapeutische roller combineert biologische lavendel, kamille en niaouli voor directe verlichting bij hoofdpijn en stress. De vloeibare olie met kruidige geur wordt eenvoudig aangebracht op de slapen en werkt ontspannend bij spanningsklachten en migraine. Praktisch om mee te nemen en puur natuurlijk, voor wie pijnvrij en evenwichtig door het leven wil gaan. Lees minder (-) | |
![]() | Tofu Naturel 250g – ProLaTerre bio Biologisch geproduceerd Water, SOJAbonen*, Verstevigingsmiddel (Calciumsulfaat). Tofu is een veelzijdige, plantaardige vleesvervanger. Tofu laat zich door de neutrale smaak eenvoudig kruiden. Lekker in Oosterse gerechten en salades. De tofu bevat hoogwaardige eiwitten en heeft een goede vetzuursamenstelling. | |
![]() | Geniet van de frisse, zoete smaak van biologische clementines met blad. Deze sappige mandarijnen hebben een heerlijk friszoet aroma, een subtiel zuurtje en een dunne schil die gemakkelijk te pellen is. Het groene blad geeft de vruchten een extra verse… Lees meer (+) Geniet van de frisse, zoete smaak van biologische clementines met blad. Deze sappige mandarijnen hebben een heerlijk friszoet aroma, een subtiel zuurtje en een dunne schil die gemakkelijk te pellen is. Het groene blad geeft de vruchten een extra verse uitstraling. Lekker als fruitig tussendoortje of in een fruitsalade. Met hun zonnige smaak brengen deze clementines een vleugje frisheid in de herfst en winter. Lees minder (-) | |
![]() | Johannesbroodpitmeel 50g – Biovegan bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Johannesbroodpitmeel* (E410) Het ideale bindproduct voor warme gerechten. Of het nu om zoetwaren gaat of sauzen en soepen. Johannesbroodpitmeel van het merk Biovegan is smaakneutraal en natriumarm. Johannesbroodpitmeel is een wit tot geelwit poeder, dat bestaat uit gemalen zaden van de johannesbroodboom. | |
![]() | Zoek je een cadeau voor iemand die een passie heeft voor voeding of natuurlijke (gezondheids)producten? Geef dan een giftcard van Gaiagoods cadeau. Deze giftcard heeft een waarde van €25. |









