Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Vitacom Phyto™ Royal Complex – CelXpert Koninginnengelei‚ Glidkruid extract (Scutellaria baicalensis)‚ Rozemarijn-extract‚ Luteoline (uit de knoppen van de Japanse honingboom‚ Sophora japonica)‚ Middellange keten triglyceriden uit kokosnootolie‚ Jodium (uit zeewier). Vitacom Phyto™ Royal Complex bevat koninginnengelei‚ glidkruid‚ rozemarijn‚ luteoline en jodium uit zeewier‚ ter ondersteuning van het immuunsysteem en het behoud van een gezonde schildklierfunctie. | |
![]() | Kindervital 250ml – Salus KORIANDERvrucht (Coriandrum sativum)‚ Brandnetelblad (Urtica dioica)‚ Spinazieblad (Spinacia oleracea)‚ Kamillebloem (Matricaria recutita)‚ Mix uit vruchtensapconcentraten 27 % (peren. sinaasappel. druif. water. carobe extract. acerola. citroen. appel)‚ Ahornsiroop‚ Moutextract op basis van GERST‚ Calciumlactaat‚ Calciumgluconaat‚ Waterige extracten uit rozenbottel (Rosa canina) met 4 % vitamine C‚ Verdikkingsmiddel: johannesbroodpitmeel‚ Vitamine C (ascorbinezuur)‚ Natuurlijke aroma's‚ Niacine (nicotinamide)‚ Vitamin E (alfa tocoferol acetaat)‚ Vitamine B6 (pyridoxinehydrochloride)‚ Vitamine 82 (riboflavine-natriumfosfaat)‚ Vitamine B1 (thiaminehydrochloride)‚ Vitamine A (retinolpalmitaat)‚ Vitamine D (colecalciferol)‚ Vitamine 812 (cyanocobalamine). Multivitamine met calcium Calcium en vitamine D zijn nodig voor de normale groei en ontwikkeling van botten bij kinderen Kindervital: is een goed smakende multivitamine voor kinderen. Naast de vitamines A, B, C en D bevat deze vloeibare multi calcium… Lees meer (+) Multivitamine met calcium Calcium en vitamine D zijn nodig voor de normale groei en ontwikkeling van botten bij kinderen Kindervital: is een goed smakende multivitamine voor kinderen. Naast de vitamines A, B, C en D bevat deze vloeibare multi calcium. Calcium draagt bij aan de instandhouding van normale botten en tanden en vitamine D draagt bij tot de normale opname van calcium bij de mens in het algemeen Kindervital is vloeibaar en makkelijk om in te nemen. Lees minder (-) | |
![]() | Bestel een meervoud van dit product en alles zal in het zelfde zakje komen. Wil je dit anders? Laat het dan in de opmerkingen weten. | |
![]() | Bestel vóór wo: Slagroomtaart ahorn – Van Der Westen bio ![]() Geproduceerd in Nederland Biologisch geproduceerd SLAGROOM* (55%)‚ ahornsiroop*‚ EI*‚ kersen*‚ tapiocastroop*‚ TARWEBLOEM*‚ AMANDELSCHAAFSEL*‚ blauwe bessen*‚ sinaasappel*‚ kiwi*‚ maiszetmeel*‚ appelsap*‚ verdikkingsmiddel (guarpitmeel*)‚ voedingszuur (wijnsteenzuurtartraat)‚ emulgator (carrageen)‚ rijsmiddel (natriumcarbonaten). Slagroomtaart ahorn met romige slagroom en een vleugje ahornsiroop. Verrijkt met vers fruit en een zachte bodem. Vers bereid door de bakker. | |
![]() | Chia is één van de meeste veelzijdige superfoods. Je kunt het werkelijk in elk gerecht gebruiken. Door soepen, sauzen, yoghurt, smoothies of baksels. Of maak er eens een lekkere chiapudding van! | |
![]() | Appel mango sap 1l – Your Organic Nature bio Biologisch geproduceerd Appelsap* 80%‚ mangopuree* 20%. Dit vruchtensap wordt zorgvuldig geperst uit vers geoogst biologisch fruit dat alle tijd krijgt om te rijpen in de zon. Hoe meer zonuren en gelijkmatiger de groei, des te smaakvoller de vruchten. Direct na de oogst worden deze zorgvuldig geperst… Lees meer (+) Dit vruchtensap wordt zorgvuldig geperst uit vers geoogst biologisch fruit dat alle tijd krijgt om te rijpen in de zon. Hoe meer zonuren en gelijkmatiger de groei, des te smaakvoller de vruchten. Direct na de oogst worden deze zorgvuldig geperst tot dit smaakvolle sap. Het is versgeperst, wat betekent dat er geen concentraat wordt gebruikt en niets wordt toegevoegd. De pure smaak van deze vruchten vinden wij meer dan voldoende. Bevat van nature aanwezige vruchteigen suikers. Lees minder (-) | |
![]() | Met dit pipet ben je ervan verzekerd dat je precies zoveel vloeistof gebruikt als je wenst. Bij de meeste olie-flesjes wordt gebruik gemaakt van een plastic druppel-inlay. Wij krijgen regelmatig te horen dat een druppelinlay erg onnauwkeurig werkt, waardoor er… Lees meer (+) Met dit pipet ben je ervan verzekerd dat je precies zoveel vloeistof gebruikt als je wenst. Bij de meeste olie-flesjes wordt gebruik gemaakt van een plastic druppel-inlay. Wij krijgen regelmatig te horen dat een druppelinlay erg onnauwkeurig werkt, waardoor er al snel olie wordt verspild. Wij hebben daarom gekozen voor een nauwkeuriger alternatief ; een pipet. Onze glazen pipetten hebben een bovenkant van natuurrubber. Ze zijn gemakkelijk schoon te maken, gezien de bovenkant van natuurrubber in een handomdraai van het glas kan worden verwijderd en gemakkelijk weer opnieuw erop bevestigd kan worden. Hierdoor zijn onze pipetten oneindig te gebruiken. Lees minder (-) | |
![]() | De smaak (én geur) van knoflook doet meteen denken aan gerechten uit Zuid-Europa, Azië en Noord-Afrika, maar inmiddels is het doorgedrongen in alle keukens. Hoewel knoflookpoeder milder is dan verse, geeft het een vrij geconcentreerde smaak af. |










