Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Deze spons wordt gemaakt van een gedroogde vrucht die afkomstig is van een plant die familie is van de komkommerplant. Dit maakt de spons een mooi, natuurlijk alternatief voor de plastic schuurspons die bijdraagt aan de plasticvervuiling. De loofahspons is… Lees meer (+) Deze spons wordt gemaakt van een gedroogde vrucht die afkomstig is van een plant die familie is van de komkommerplant. Dit maakt de spons een mooi, natuurlijk alternatief voor de plastic schuurspons die bijdraagt aan de plasticvervuiling. De loofahspons is ruw en heeft daardoor een schurend effect, de loofah is echter zacht voor alle materialen en zal dus geen krassen achterlaten. Wanneer de spons nat wordt, is deze handzaam te gebruiken en zal hij jouw vaat in no-time schoonmaken. Lees minder (-) | |
![]() | Kokosroom (whipping cream) 400ml – Amaizin bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Kokos* (85%)‚ water Met Amaizin Coconut Whipping Cream heb je in een handomdraai een heerlijke vegan slagroom. Bewaar het blikje een nacht in de koelkast, schenk het vervolgens in een kom en opkloppen maar! Zo ontstaat de perfecte finishing touch op gebak en… Lees meer (+) Met Amaizin Coconut Whipping Cream heb je in een handomdraai een heerlijke vegan slagroom. Bewaar het blikje een nacht in de koelkast, schenk het vervolgens in een kom en opkloppen maar! Zo ontstaat de perfecte finishing touch op gebak en toetjes. Lees minder (-) | |
![]() | Met tamme kastanjes kan je allerlei kanten op: poffen, koken, bakken en pureren. Kastanjes zijn lekker zoet en notig van smaak. | |
![]() | Vitacom B12™ Pocket – CelXpert Vitamine B12 (adenosylcobalamine‚ methylcobalamine)‚ Foliumzuur‚ Biotine. Vitacom B12™ Pocket bevat 250 µg vitamine B12 (adenosylcobalamine en methylcobalamine)‚ foliumzuur en biotine‚ ter ondersteuning van energieproductie en het zenuwstelsel. | |
![]() | Little Gem is een kleine gekropte Romeinse sla met gekrulde blaadjes. Het wordt gezien als de grote vervanger van ijsbergsla, met als voordelen dat het veel smaakvoller is en daarnaast veel langer houdbaar. Little Gem heeft een zoete malse smaak. | |
![]() | Hummus pijnboompitten 170g – Florentin bio Biologisch geproduceerd Gekookte kikkererwten* (52%) (water, kikkererwten*), water, SESAMpasta* (13%), olijfolie*, pijnboompitten* (4%), citroensap* (1%), zuurteregelaar (melkzuur van suikerriet), zeezout, knoflook*, komijn*. Hummus met een twist! Klassieke hummus met bijzondere textuur: deze bestaat uit grof gemalen Kabuli-kikkererwten en verrijkt met pijnboompitten. Met zorg bereid op basis van authentieke recepturen en enkel pure ingrediënten. Lekker op brood, in wraps of als dip. | |
![]() | Camusettes 2st. – l’Angelus bio Biologisch geproduceerd Water‚ maïszetmeel*‚ zuurdesem* 14% (rijstemeel*‚ water)‚ aardappelzetmeel*‚ granen* 5‚3% (quinoameel* 4‚1%‚ volkoren teffmeel* 1‚2%)‚ lijnzaad* 3%‚ plantaardige vezels (psyllium)*‚ zonnebloempitten* 2‚3%‚ zonnebloemolie*‚ lijnzaadmeel* 1‚2%‚ linzen bloem*‚ gist*‚ verdikkingsmiddel: guarpitmeel*; rijststroop*‚ zout. Kan sporen bevatten van sesam‚ mosterd en soja. *= Biologisch Dit volkoren brood smaakt heerlijk bij de borrel of brunch, of dip eens in de soep. L'Angelus afbakbrood is brood met smaak, een vaste structuur en de knapperigheid van Frans brood. Volgens traditionele methodes gekneed, door meesterbakkers die al 30… Lees meer (+) Dit volkoren brood smaakt heerlijk bij de borrel of brunch, of dip eens in de soep. L'Angelus afbakbrood is brood met smaak, een vaste structuur en de knapperigheid van Frans brood. Volgens traditionele methodes gekneed, door meesterbakkers die al 30 jaar hun passie voor bakken uiten. Dat uit zich in brood met alleen de beste biologische ingrediënten, zonder conserveringsmiddelen. Lees minder (-) | |
![]() | 1 krat Spitskool klein 15st. – Direct van de boer bio ![]() Geproduceerd in Nederland Biologisch geproduceerd Deze kleine spitskool heeft een spitse vorm, een zacht zoete smaak en is wat sappiger en lichter verteerbaar dan de witte kool. Spitskool is geschikt om te koken, te stoven, te smoren en te roerbakken. |










