Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Echinaforce immuunspray 30st. – A. Vogel Extract van rode zonnehoed (Echinacea purpurea herba en radix) 48‚2%; verdikkingsmiddel (glycerol); natuurlijk pepermunt aroma; emulgator (sucrosevetzuurester). A.Vogel Echinaforce immuunspray helpt de afweer van het lichaam en heeft zo een positieve invloed op het immuunsysteem. De spray komt gelijk op je mondslijmvlies terecht, waardoor de actieve werkstof snel wordt opgenomen. | |
![]() | Met deze mooie Yin Yang hanger kun je jouw favoriete olie overal mee naartoe nemen. Open de hanger en druppel de olie op de geurpad. Dit kan bijvoorbeeld met een pipet, die wij ook aanbieden. Zodra alle olie vervlogen is… Lees meer (+) Met deze mooie Yin Yang hanger kun je jouw favoriete olie overal mee naartoe nemen. Open de hanger en druppel de olie op de geurpad. Dit kan bijvoorbeeld met een pipet, die wij ook aanbieden. Zodra alle olie vervlogen is, druppel je gemakkelijk weer nieuwe olie op de pad. Lees minder (-) | |
![]() | Bimi wordt ook vaak aspergebroccoli of babybroccoli genoemd. Het is een gemakkelijk product dat hetzelfde smaakt als broccoli. Het is een veelzijdige groente en kan op veel verschillende manieren klaargemaakt worden. Roerbakken of wokken: snijd de stelen in gelijkmatige stukken… Lees meer (+) Bimi wordt ook vaak aspergebroccoli of babybroccoli genoemd. Het is een gemakkelijk product dat hetzelfde smaakt als broccoli. Het is een veelzijdige groente en kan op veel verschillende manieren klaargemaakt worden. Roerbakken of wokken: snijd de stelen in gelijkmatige stukken en wok ze in 3-5 minuten, voeg de roosjes pas aan het einde toe. Stomen in 6-8 minuten. Stoven in 2-3 minuten. Lees minder (-) | |
![]() | Cocovit Plantaardig – Vitaquell bio Biologisch geproduceerd Water‚ Koolzaadolie*‚ Virgin cocosolie* 18%‚ Shea boter*‚ WORTELsap*‚ Citroensap*‚ Emulgator: zonnebloemlecithine‚ Zout 0.11%‚ * = Biologisch Cocovit is een plantaardig smeersel met 18% extra vergine kokosolie. Dit zorgt voor een subtiele kokossmaak. Dit product bevat 60% vet en is vrij van palmolie en soja. Cocovit is rijk aan het omega-3 vetzuur alfa-linoleenzuur. Dat is lekker op… Lees meer (+) Cocovit is een plantaardig smeersel met 18% extra vergine kokosolie. Dit zorgt voor een subtiele kokossmaak. Dit product bevat 60% vet en is vrij van palmolie en soja. Cocovit is rijk aan het omega-3 vetzuur alfa-linoleenzuur. Dat is lekker op de boterham, maar ook geschikt voor warme bereidingen! Deze margarine zit helaas verpakt in een plastic verpakking. Zodra er een plasticvrij alternatief gevonden is, zal die deze vervangen. Lees minder (-) | |
![]() | Biologische pomace olijfolie van Gkazas wordt op natuurlijke wijze gemaakt van de olijfpulp die overblijft na de productie van extra vierge olijfolie, waardoor de volledige olijf optimaal wordt benut. Door de toevoeging van 10% biologische extra vierge olijfolie krijgt deze… Lees meer (+) Biologische pomace olijfolie van Gkazas wordt op natuurlijke wijze gemaakt van de olijfpulp die overblijft na de productie van extra vierge olijfolie, waardoor de volledige olijf optimaal wordt benut. Door de toevoeging van 10% biologische extra vierge olijfolie krijgt deze olie een zachte, fruitige smaak met subtiele grassige tonen en een licht pittige afdronk. Dankzij het hoge rookpunt van circa 260 °C is deze veelzijdige olijfolie ideaal voor bakken, braden, wokken, grillen en roosteren. Lees minder (-) | |
![]() | Gyroskruiden 40g – Duqqa! bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Paprikapoeder zoet*‚ Komijn gemalen*‚ Chilipoeder flakes*‚ Oregano extra*‚ Tijm*‚ Kaneel gemalen*. *=biologisch Denk je aan een vakantie in Griekenland, dan denk je aan gyros! Gyros bestaat uit stukjes geroosterd (plantaardig) vlees dat in een pitabroodje geserveerd wordt, vaak met rauw ui, sla, tomaat en tzatziki. Bak de reepjes vleesvervangers en bestrooi het… Lees meer (+) Denk je aan een vakantie in Griekenland, dan denk je aan gyros! Gyros bestaat uit stukjes geroosterd (plantaardig) vlees dat in een pitabroodje geserveerd wordt, vaak met rauw ui, sla, tomaat en tzatziki. Bak de reepjes vleesvervangers en bestrooi het na afloop met deze specerijenmelange naar smaak. Lees minder (-) | |
![]() | Chilisaus 480ml – Yakso bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Water, rietsuiker*, paprika*, sambal oelek* (cayennepepers*, zout, azijn*, maïszetmeel*, zuurteregelaar: melkzuur), zeezout, azijn*, citroenzuur, knoflookpoeder*, gember*, maiszetmeel*, verdikkingsmiddel: xanthaangom*= Biologisch Yakso Chili Saus is een biologische, pittige smaakmaker op basis van paprika, cayennepeper en gember, perfect voor liefhebbers van Aziatische gerechten. Deze saus is 100% plantaardig, geschikt voor zowel vegetariërs als veganisten. | |
![]() | Karamel Bar 40g – BioToday bio Biologisch geproduceerd Rijststroop* ⋅ chocolade* 20% (cacaomassa* ⋅ kokosbloesemsuiker* ⋅ cacaoboter*) ⋅ karamel* 11% (kokossiroop* ⋅ santen (kokoscrème) ⋅ zeezout) ⋅ tapiocameel* ⋅ maismeel* ⋅ cacaoboter* ⋅ cacaopoeder*. Deze karamelreep combineert een zachte bite met een volle‚ natuurlijke karamelsmaak. Hij is gemaakt met biologische ingrediënten en bevat geen onnodige toevoegingen. Perfect als snelle en bewuste snack voor onderweg. |









