Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Met deze mooie Yin Yang hanger kun je jouw favoriete olie overal mee naartoe nemen. Open de hanger en druppel de olie op de geurpad. Dit kan bijvoorbeeld met een pipet, die wij ook aanbieden. Zodra alle olie vervlogen is… Lees meer (+) Met deze mooie Yin Yang hanger kun je jouw favoriete olie overal mee naartoe nemen. Open de hanger en druppel de olie op de geurpad. Dit kan bijvoorbeeld met een pipet, die wij ook aanbieden. Zodra alle olie vervlogen is, druppel je gemakkelijk weer nieuwe olie op de pad. Lees minder (-) | |
![]() | Astaxanthine capsules 60st. – Royal Green bio Biologisch geproduceerd Extra vierge olijfolie* (Olea Europaea)‚ capsule/verdikkingsmiddel: hydroxypropylmethylcellulose‚ astaxanthine-rijke oleohars uit de alg Haematococcus pluvialis*. Astanxanthine is afkomstig van een groene microalg. Deze schone en zuivere astaxanthine wordt verbouwd in Europa met de hoogste kwaliteitseisen. Per capsule bevat het 8 mg biologische astaxanthine. Neem 1 capsule per dag, liefst bij de maaltijd. Niet geschikt voor… Lees meer (+) Astanxanthine is afkomstig van een groene microalg. Deze schone en zuivere astaxanthine wordt verbouwd in Europa met de hoogste kwaliteitseisen. Per capsule bevat het 8 mg biologische astaxanthine. Neem 1 capsule per dag, liefst bij de maaltijd. Niet geschikt voor jongeren onder de 14 jaar, zwangeren en bij borstvoeding. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Lees minder (-) | |
![]() | Keltisch zeezout komt uit de Guerandestreek in Bretagne, Frankrijk. Keltisch zeezout is het zout zoals Moeder Aarde het voor ons heeft bedoeld, en dat proef je! Het Keltisch zeezout wordt niet geraffineerd en behoudt daardoor haar perfect mooie smaak met… Lees meer (+) Keltisch zeezout komt uit de Guerandestreek in Bretagne, Frankrijk. Keltisch zeezout is het zout zoals Moeder Aarde het voor ons heeft bedoeld, en dat proef je! Het Keltisch zeezout wordt niet geraffineerd en behoudt daardoor haar perfect mooie smaak met een subliem zacht karakter. Dit Keltisch zeezout is nog verpakt in plastic en wordt vervangen met een plasticvrije variant zodra die te krijgen is. Lees minder (-) | |
![]() | Deze plantenhanger is door Kyra met liefde handgemaakt door middel van de macramé-techniek. Verhoog de sfeer in jouw kamer met deze met liefde gemaakte katoenen plantenhanger. LET OP: De plantenhanger wordt exclusief de plant en pot verkocht. | |
![]() | kokosmeel 400g – Your Organic Nature bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt 100% kokosmeel* (ongeroosterd). Dit meel is gemaakt van biologische kokosnoten, afkomstig van 90 biologische kokosnootboeren uit het noordwesten van Sri Lanka. Dit meel wordt geproduceert uit het restproduct (vruchtvlees) dat na de productie van kokosolie overblijft. Het resultaat is een fijn vezel- en… Lees meer (+) Dit meel is gemaakt van biologische kokosnoten, afkomstig van 90 biologische kokosnootboeren uit het noordwesten van Sri Lanka. Dit meel wordt geproduceert uit het restproduct (vruchtvlees) dat na de productie van kokosolie overblijft. Het resultaat is een fijn vezel- en eiwitrijk meel, koolhydraatarm en met een heerlijk zachte kokossmaak. Uitermate geschikt voor het bereiden van verschillende gerechten, gebak, brood en koekjes. Ook lekker in smoothies! Lees minder (-) | |
![]() | Ahornsiroop C-graad 1l – TerraSana bio Biologisch geproduceerd Ahornsiroop* (*uit gecontroleerde biologische landbouw) Ahornsiroop is een plantaardig alternatief voor honing. Het is erg veelzijdig in gebruik: je kunt er (macrobiotisch) mee koken, bakken en het als basis voor dressing, saus en ijs gebruiken. Ahorn komt van de esdoornboom (maple tree). Die produceert ieder… Lees meer (+) Ahornsiroop is een plantaardig alternatief voor honing. Het is erg veelzijdig in gebruik: je kunt er (macrobiotisch) mee koken, bakken en het als basis voor dressing, saus en ijs gebruiken. Ahorn komt van de esdoornboom (maple tree). Die produceert ieder jaar een suikerachtig sap. Dat wordt afgetapt af in het Canadese voorjaar en ingekookt tot siroop. C-graad ahornsiroop (dark robust taste) is donkerder bruin van kleur en heeft een intensere, karamelachtige smaak. Lees minder (-) | |
![]() | Bestel vóór di; Tarwebloem 25kg – Van lokale molen bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Bestel vóór dinsdag om deze vrijdag te ontvangen. 100% tarwe*. Deze tarwebloem is afkomstig van tarwe dat in Mechelen tussen de molenstenen gemalen is. Volledig biologisch geproduceerd, dus zonder pesticiden of andere chemische middelen. | |
![]() | Erwten proteïne 350g – Mattisson bio Biologisch geproduceerd ERWTEN*. * = Biologisch‚ Proteïne gefermenteerd Deze erwtenproteïne van Mattison is een goede vervanger voor (dierlijke) eiwitbronnen. Het heeft een hoog eiwitgehalte en is daardoor zeer geschikt voor sporters en mensen met een actieve levensstijl die voor plantaardige eiwitten kiezen. Je kunt het poeder dagelijks gebruiken‚… Lees meer (+) Deze erwtenproteïne van Mattison is een goede vervanger voor (dierlijke) eiwitbronnen. Het heeft een hoog eiwitgehalte en is daardoor zeer geschikt voor sporters en mensen met een actieve levensstijl die voor plantaardige eiwitten kiezen. Je kunt het poeder dagelijks gebruiken‚ bijvoorbeeld voor of na de training‚ tijdens de maaltijd of voor het slapengaan. 3 eetlepels (ca. 30 g) mengen in blender‚ mixer of shaker met 250 ml water‚ vruchtensap of smoothie. Ook te gebruiken als extra toevoeging in muesli-ontbijt of soep. Lees minder (-) |









