Van harte welkom bij Gaiagoods!
Op zoek naar de activiteiten die bij het Huis van Gaia worden georganiseerd? Tik dan hier.
1/9. Welkom bij Gaiagoods!
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Swipe dan naar rechts.
Hoi! Mijn naam is Brian en ik heet je van harte welkom bij Gaiagoods. Gaiagoods is een samenwerking in Limburg van een groep mooie mensen. Via deze slider leg ik uit hoe alles werkt.
Heb je nog niet alle slides gezien? Tik dan op het pijltje naar rechts.

2/9. Hoe werkt het bestellen?
>Bestellen kan van zaterdag tot en met woensdag.
>Kies bij het plaatsen van je bestelling 1 van de vele Hubs (afhaalpunten) in Limburg waar je vrijdag/zaterdag terecht kunt.
>Contant betalen kan bij Hub Heerlen, Landgraaf en Voerendaal. Wanneer je kiest voor een Hub, kun je altijd met Ideal betalen en met onze alternatieve munt de GaiaCoin.

3/9. Het assortiment
Bij het kiezen wat er wordt aangeboden bij Gaiagoods, let ik o.a. op het volgende:
>Is het zo natuurlijk en puur mogelijk?
>Is er zo min mogelijk dierenleed?
>Is het gezond voor je lijf?
Het assortiment breidt zich voornamelijk uit door producttips. Dus wil jij iets dat je niet op de site vindt? Voel je altijd vrij om mij een berichtje te sturen en ik zal kijken of ik het kan toevoegen.

4/9. We gooien niks weg
Er wordt precies dat ingekocht wat die week besteld is.
Het komt wel eens voor dat de bioboeren of bio groothandel iets onverwacht niet kunnen leveren (zoals door te slecht weer).
Mocht je iets besteld hebben dat niet leverbaar blijkt te zijn, dan zoek ik een passend alternatief voor je en app ik je hierover. Kon ik geen alternatief vinden? Dan zet ik het bedrag in GaiaCoins op je account zodat het met je volgende bestelling wordt verrekend.

5/9. Je bestelling vr/za ophalen
Bij het plaatsen van je bestelling kun je op de vraagtekens achter de Hubs tikken om te zien wanneer de afhaalmomenten zijn.
Haal je bestelling in een juten tas op en lever direct je juten tas van vorige keer in.

6/9. Is alles in orde?
Alles wat wij doen is en blijft mensenwerk, dus er kan altijd wel iets mis gaan.
Mis je een product? Stuur mij dan even een berichtje via Telegram vóór woensdag en je krijgt het geld ervan terug.

7/9. Versgarantie
Wist je dat de meeste producten die direct van de boeren komen, donderdag vers geoogst worden?
Toch kan 't wel eens zijn dat de kwaliteit van een product beter kan. Maak er dan een fotootje van en stuur 't naar mij via Telegram vóór woensdag. Ik stuur de foto door naar de leverancier zodat die er iets mee kan doen. We krijgen dan beiden ons geld terug!

8/9. Cocreëren
Gaiagoods werkt dankzij alle lieve CoCreëerders.
Iedereen die helpt krijgt producten van groothandels voor 10% minder marge en producten van de boeren voor 20-30% minder marge.
Hoe kun je helpen?
Kom 2x of vaker in de maand op vrijdag bij 1 van onderstaande momenten helpen:
>Van 9.30u-11.30u; help in Voerendaal producten af te wegen en klaar te leggen.
>Van 11u-14u; help in Voerendaal tassen klaar te maken.
>Van 18.30u-19u; haal de tassen van de Hub waar jij altijd afhaalt op in Voerendaal en breng ze naar de Hub.
Ben je lid van een groep waarvan minstens 25% van de bestellende leden 2x of vaker in een maand helpt? Dan krijgt iedereen van de groep de korting.

9/9. Blijf op de hoogte
Belangrijke berichten worden via Telegram gedeeld.
Zo krijg je wekelijks donderdagochtend rond 10u een lijst met RedProducten die je tot 11.30u kunt bestellen. Dit zijn korter houdbare producten die voor 50%-90% weg gaan.
Ook andere belangrijke meldingen krijg je via Telegram.

Heb je na deze slides nog vragen? Bekijk dan zeker nog even de veelgestelde vragen.
Zoal bij Gaiagoods te krijgen…
![]() | Shampoo parfumvrij (gevoelige hoofdhuid) 500ml – Urtekram Aqua‚ Aloe Barbadensis Leaf Extract*‚ Coco-Glucoside‚ Sodium Coco-Sulfate‚ Propanediol‚ Lauryl Glucoside‚ Glycerin*‚ Glyceryl Caprylate‚ Sodium Chloride‚Lysolecithin‚ Ascorbyl Palmitate‚ Beta-Sitosterol‚ Sodium Hyaluronate‚ Stearyl Glycyrrhetinate‚ Squalene‚ Xylitol‚ Glyceryl Oleate‚ Hydrogenated Palm Glycerides Citrate‚ Lecithin‚ Tocopherol‚ Lactic Acid. Deze shampoo is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige (hoofd)huid. De milde formule zonder parfum en met hydraterende aloë vera helpt om je gevoelige hoofdhuid in balans te brengen en te kalmeren. Daarnaast geeft het je haar een gezonde glans. Gemaakt… Lees meer (+) Deze shampoo is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige (hoofd)huid. De milde formule zonder parfum en met hydraterende aloë vera helpt om je gevoelige hoofdhuid in balans te brengen en te kalmeren. Daarnaast geeft het je haar een gezonde glans. Gemaakt van enkel natuurlijke en vegan ingrediënten. Lees minder (-) | |
![]() | Appelsap 1l – Luna E Terra (incl. €0,25 statiegeld) Demeter ![]() Demeter gecertificeerd Plasticvrij verpakt Versgeperst appelsap* Direct na de oogst wordt het ongerijpte fruit geperst en gebotteld, het ongefilterde sap komt niet uit concentraat en wordt even verhit om de houdbaarheid te verlengen. Smaakvolle, volwaardige en vitale sappen van dichtbij de natuur. De appels komen van… Lees meer (+) Direct na de oogst wordt het ongerijpte fruit geperst en gebotteld, het ongefilterde sap komt niet uit concentraat en wordt even verhit om de houdbaarheid te verlengen. Smaakvolle, volwaardige en vitale sappen van dichtbij de natuur. De appels komen van fruitboomgaarden o.a. uit Duitsland. Fruitbomen zijn waardevol voor insecten, vogels en geven zo kleur en leven aan het landschap. Lees minder (-) | |
![]() | Green Energy – Yogi Tea bio Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Groene thee* 68%‚ citroengras*‚ guarana* 7%‚ pepermunt*‚ gember* 3%‚ gewone vlier bloemen* 2%‚ zwarte peper*‚ natuurlijk aroma‚ gedroogde kombucha drank*‚ bergamotolie*‚ citroenverbena*. Green Energy is een heerlijke ayurvedische groene thee van Yogi Tea. Geniet van deze heerlijke thee, met traditioneel gebruikte guarana. De pepermunt, citroengras en vlierbloesem geven een fruitige afdronk aan deze heerlijke melange. | |
![]() | Mariadistel 150 caps – Arkocaps bio Biologisch geproduceerd Integraal BIO Mariadistel vruchtpoeder (Silybum marianum Gaertn.). CAPSULEWAND VAN PLANTAARDIGE OORSPRONG: hydroxypropylmethylcellulose. Mariadistelextract met silymarine ondersteunt de lever en bevordert de galstroom. Neem 3 capsules per dag met water tijdens de maaltijd‚ niet geschikt voor zwangere vrouwen of personen onder 18 jaar. | |
![]() | Groene linzen crackers 150g – Le Pain des Fleurs bio Biologisch geproduceerd Groene LINZENmeel* 50%, halfvolkoren rijstmeel*, zeezout. Deze glutenvrije crackers van Le pain des fleurs worden gemaakt met rijstmeel en groene linzenmeel. Dankzij deze ingrediënten zijn de crackers een bron van evenwichtige complementaire eiwitten en vezels. Ook hebben ze de knapperige textuur die je van crackers gewend… Lees meer (+) Deze glutenvrije crackers van Le pain des fleurs worden gemaakt met rijstmeel en groene linzenmeel. Dankzij deze ingrediënten zijn de crackers een bron van evenwichtige complementaire eiwitten en vezels. Ook hebben ze de knapperige textuur die je van crackers gewend bent. Lees minder (-) | |
![]() | Ahornsiroop C-graad 1l – TerraSana bio Biologisch geproduceerd Ahornsiroop* (*uit gecontroleerde biologische landbouw) Ahornsiroop is een plantaardig alternatief voor honing. Het is erg veelzijdig in gebruik: je kunt er (macrobiotisch) mee koken, bakken en het als basis voor dressing, saus en ijs gebruiken. Ahorn komt van de esdoornboom (maple tree). Die produceert ieder… Lees meer (+) Ahornsiroop is een plantaardig alternatief voor honing. Het is erg veelzijdig in gebruik: je kunt er (macrobiotisch) mee koken, bakken en het als basis voor dressing, saus en ijs gebruiken. Ahorn komt van de esdoornboom (maple tree). Die produceert ieder jaar een suikerachtig sap. Dat wordt afgetapt af in het Canadese voorjaar en ingekookt tot siroop. C-graad ahornsiroop (dark robust taste) is donkerder bruin van kleur en heeft een intensere, karamelachtige smaak. Lees minder (-) | |
![]() | Falafel Nuggets – Florentin bio Biologisch geproduceerd Gekookte kikkererwten* (42 %)‚ tofu* (gekookte SOJAbonen*‚ water)‚ rijstvlokken*‚ ui*‚ zonnebloemolie*‚ SOJAvezels*‚ maïszetmeel*‚ peterselie*‚ SESAMzaad*‚ zeezout‚ kruiden*‚ voedingszuur: citroenzuur. Ambachtelijk gerecht met verse kruiden. Biologisch, glutenvrij en overheerlijk! Doe ze 5 tot 7 minuutjes in de oven of grill, of bak ze in 2 minuten gaar op 180ºC in de friteuse. | |
![]() | Soepgroenten 250g – NL bio ![]() Geproduceerd in Nederland Biologisch geproduceerd Plasticvrij verpakt Wortel*‚ Prei*‚ Paprika* Bloemkool*‚ Peterselie*‚ SELDERIJ* (*=bio) Bij ons zijn alle gesneden groenten verpakt in biologisch afbreekbare folie. Dat vinden wij een hele geruststelling. Recht van het land, gesneden en verpakt. Dat is goed voor het mileu, maar ook voor ons. |











